Hotel **** In Spirit - Rožnovské pivní lázně

Gastronomie

 Prostředí našeho malebného hotelu nabízí celou řadu možností, ať už se jedná o hotelovou restauraci, pivovarskou pizzerii a salaterii, lázeňskou kavárnu s domácími dorty a čerstvou kávou, lobby bar poskytující soukromí nebo prostředí pravé pivnice s cinkajícími krýgly plnými piva z domácího pivovaru. Výběr je jen na Vás. Každý host má jiné přání a preference, proto necháme výběr jen na Vás.


LÁZEŇSKÁ KAVÁRNA

V lázeňské kavárně na Vás čeká čerstvě namletá káva připravená profesionálním baristou dle Vašich přání. Nabídka lázeňské kavárny zahrnuje široký výběr káv, domácích limonád, ledových čajů, míchaných nápojů a mnohé další.

V naší cukrářské dílně vlastnoručně vyrábíme dorty, které pochází z konceptu a technologie známé cukrářky Ivety Fabešové a jsou k dostání právě v lázeňské kavárně. Kromě domácích dortů z kvalitních surovin a bez konzervantů Vás v letních měsících osvěží domácí zmrzlina, rovněž z našeho zmrzlinářství, která je vyrobená pouze z čerstvých surovin. Celý sortiment neustále vylepšujeme a doplňujeme o novinky.

PIVOVARSKÁ HOSPŮDKA

Nejúspěšnější domácí pivovar v Česku. Tak právě v něm se nacházíte. Rožnovský pivovar nabízí přibližně 20 druhů piva, přičemž sortiment se neustále rozšiřuje o novinky. Pivovarská hospůdka nabízí svým zákazníkům různé druhy piva dle aktuální nabídky, která se mění v závislosti na ročním období a volbě sládků. Vyzkoušejte atmosféru pravé pivnice jako za dob minulých. K dobře vychlazenému pivu doporučujeme ochutnat vepřové koleno pečené na pivu, kterým je hospůdka vyhlášená.

DĚTSKÁ GASTRONOMIE

Hotelové služby také myslí na ty nejmenší a tak, pokud přijíždíte i s malými ratolestmi, máme pro ně připravenou zábavu v dětském centru.

Dětské pohádkové centrum, které je součástí našeho komplexu je největším dětským centrem v Beskydech. Dětské centrum umožňuje zábavu pro děti za každého počasí. Rovněž mohou děti využít velkou solnou křišťálovou jeskyni z kvalitní himálajské soli. Pro děti jsou dále připraveny speciální aktivity formou dětských dílniček. Pohádkové lázně jsou místem, kde si může odpočinout celá rodina. Nabídka centra zahrnuje hlídací služby pro děti. Zatímco si tedy děti hrají v dětském centru, rodiče mohou vyzkoušet péči Rožnovských pivních nebo mořských lázní. 

Součástí dětského centra je taktéž restaurace, ve které kromě široké nabídky jídel určených dětem probíhá také polední menu. Celá nabídka je upravena potřebám a přáním dětí i dospělých.


© 2019 - 2024 Hotel In Spirit

PHP & HTML by Sparrow SoftAdministrace
KONTAKT

Areál Rožnovského pivovaru
Pivovarská 6
756 61 - Rožnov pod Radhoštěm

 +420 601 171 083
 +420 703 391 901
 recepce@inspirithotel.cz